Kompleksowość

Oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania "pod klucz" (od momentu zakupu sprzętu, po instalcję oprogramowania edukacyjnego).

 

Więcej

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie oferowane przez naszą firmę   produkty są objęte gwarancją wynoszącą od 3 do do 6 miesięcy.  Zapewniamy również serwis pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń.

Więcej

Doradztwo

Doradzamy naszym klientom jak tanio i efektywnie wdrażać interaktywne techniki prezentowania informacji, w celu szybszego pozyskiwania wiedzy

 

 

Więcej

Funkcjonalność

Staramy się oferować naszym klientom  produkty, które są łatwe w obsłudze przy jednoczesnej ich dużej funkcjonalności i przydatności

 

Więcej

Doradztwo

Doradzamy naszym klientom jak tanio i efektywnie wdrażać interaktywne techniki prezentowania informacji, w celu szybszego pozyskiwania wiedzy.


Bardzo ważnym elementem przy zakupie interaktywnego sprzętu multimedialnego jest wybór sprzętu dobrej jakości, który będzie służył naszym klientom przez długie lata.
Firma nasza świadomie wybrała tablice firmy Smart Board i projektory firmy Hitachi, jako  dostawców, którzy oferują produkty spełniające potrzeby użytkowników zarówno pod kątem niezawodności działania jak i funkcjonalności użytkowania.

Staramy się doradzać w tworzeniu kompleksowych rozwiązań ,aby klient mógł przy pomocy naszej firmy znalazł odpowiedź na wszystkie pytania związane z użytkowaniem sprzętu interaktywnego do prowadzenia prezentacji i zajęć dydaktycznych.