Kompleksowość

Oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania "pod klucz" (od momentu zakupu sprzętu, po instalcję oprogramowania edukacyjnego).

 

Więcej

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie oferowane przez naszą firmę   produkty są objęte gwarancją wynoszącą od 3 do do 6 miesięcy.  Zapewniamy również serwis pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń.

Więcej

Doradztwo

Doradzamy naszym klientom jak tanio i efektywnie wdrażać interaktywne techniki prezentowania informacji, w celu szybszego pozyskiwania wiedzy

 

 

Więcej

Funkcjonalność

Staramy się oferować naszym klientom  produkty, które są łatwe w obsłudze przy jednoczesnej ich dużej funkcjonalności i przydatności

 

Więcej

Bezpieczeństwo

 

Dla klienta ważne jest, aby przy zakupie urządzeń używanych posiadał  gwarancję, aby  nie ponosił ryzyka związanego z:
- awariami sprzętu zaraz po jego zakupie,
- serwisowaniem sprzętu w przyszłości.


Dlatego też na każdy zakupiony towar firma nasza udziela gwarancji wynoszącej w zależności od danego typu sprzętu od 3 do 6 miesięcy.

Firma nasza przed sprzedażą każdego towaru przeprowadza szczegółowe testy weryfikujące jakość działania sprzętu i oferuje klientom wyłącznie urządzenia, co do których nie stwierdzono żadnych poważnych uchybień w działaniu. Skutkiem takiej polityki firmy jest brak reklamacji sprzedawanego sprzętu podczas okresu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego od dnia sprzedaży tablic interaktywnych.